Valberedningen söker dig som vill göra skillnad!

Är du engagerad, driven och intresserad av att bidra till vår förening? Nu har du chansen att bli en del av styrelsen och tillsammans med oss driva arbetet framåt. Föreningens stämma närmar sig och vi behöver fler som vill engagera sig.

Att vara styrelseledamot ger dig en möjlighet att påverka föreningens verksamhet och lära dig mer om hur en förening fungerar. Vi i valberedningen välkomnar alla som är intresserade och vi vill gärna höra från dig.

Tveka inte att ta kontakt om du är nyfiken på att engagera dig eller om du har några frågor om vad det innebär att vara styrelseledamot. Tillsammans kan vi bygga en stark och framgångsrik förening. Vi ser fram emot att höra från dig!

E-post: valberedningfarnebofjarden@gmail.com

Med vänliga hälsningar Valberedningen
Maria Gräns
Eva Corp
Shirin Bonde